1982 yılında kurulan Ahsel Grup 25. başarı yılını kutluyor. Ahsel Grup, inşaat, turizm, gayrimenkul ve işletmecilik olmak üzere başlıca 4 ana iş kolunda faaliyet göstermektedir. Bir dünya markası olma hedefiyle uzun vadede başarısının sürekliliğini ve gücünü yüksek kalite anlayışı, çevre duyarlılığı, müşteri memnuniyeti ve sosyal sorumluluk bilincinden alan “Ahsel Grup”  grup şirketleri arasında yarattığı sinerji ile sağlanan değerin artırılmasından sorumlu bir yönetim anlayışına sahiptir. Bir yönetim merkezi olarak Ahsel Grup, bağlı şirketlerine katma değer yaratacak strateji belirlemede liderlik yaparak, finans ve planlama konularında yol göstererek şirketler arası koordinasyonu sağlayarak, kaynakları rasyonel kullanarak; bölgesel pazarın dışında dünya pazarlarına açılma hedefini gerçekleştirmek üzere yetkin ve nitelikli kadrosunun girişimçi yeteneğini cesaret, güç ve inançla desteklemeye devam edecektir.
     Grubun lokomotif şirketi Ahsel İnşaat, müteahhitlik alanında önemli projelere imza atmış, yurt içi ve yurt dışında tamamladığı projelerle kalitesinden ödün vermeyen bir marka haline gelmiştir. Proje geliştirme, yatırım, yapım ve işletme zincirinde değer yaratan, planlı ve istikrarlı büyüme stratejisiyle ve yarattığı değerler ile küresel bir oyuncu olmayı hedefleyen  Ahsel Grup, toplu konut, akıllı  binalar, arıtma tesisi, iş ve alışveriş merkezleri, turizm tesislerinin yapımı ve işletmelerinde dikkat çeken önemli projelere imza atmıştır.
     Ahsel Grup inşaat sektöründeki birikimini çağdaş yönetim anlayışıyla bütünleştirerek turizm sektöründe de dünya standartlarında hizmet sunmayı ilke edinen global bir oyuncu olmuştur. Kemer Türkiz Otel, Intercontinental  Almaty, Türkiz Marina, Astana İş ve Alışveriş Merkezi Ahsel Grup’un dikkat çeken yatırımları arasında yer almaktadır.
     Gelecek dönemlerde Ahsel Grup odaklandığı iş kollarında kurumsallaşmış yapısı ile iş süreçlerinde teknolojiyi kullanan deneyimli kadrosu, girişimci ve üstün yönetim anlayışıyla değer zincirindeki tüm paydaşların daima birinci tercihi olma hedefi doğrultusunda hareket edecektir.
     Ahsel Grup’un yeni kurum kimliği ve yapısı, bugüne kadar kazandığı deneyim ve başarıların yetkinliği ve güvencesiyle global rekabeti, teknoloji ve bilgi çağını algılama ve özümseme sürecinde evrensel gelişmelere yönelik etkin ve sürekli bir iletişim ortamı oluşturmak konusunda çalışanlarımıza ve müşterilerimize inanç, güç ve esin kaynağı olacaktır.
     Ahsel Grup, yurt içi ve dışında üstlendiği önemli taahhütlere devam etmekte ve geleceğe güvenle bakmaktadır. Çağdaş dünyanın beklentilerine en doğru çözüm arama sürecinde, hizmet, gelişme, rekabet ve başarıda, sistemde varolan değerlerin katkılarıyla gelecekte de Ahsel Grup zirvede yer alacaktır.