Türkiz Hotel Thalasso Center & Marina - Antalya

    
     Türkiz Hotel Thalasso Center & Marina 1990 yılında Ahsel Grup tarafından inşaatı tamamlanmış ve hizmete açılmıştır. Milenyum ile birlikte ikinci renovasyonunu 2000 tarihinde yaşayan otel Kemer bölgesinin ilk oteli olması nedeniyle Akdeniz ekolünün temsilcilerinden olmuştur.
     Türk Rivierası’nda bulunan Türkiz Hotel Thalasso Center & Marina, Antalya Havalimanı’na 55 km., şehir merkezine ise 45 km. uzaklıktadır. 5 yıldızlı otel Kemer Türkiz Marina’nın yanında ve Kemer’in merkezinde yer almaktadır.
     Otelimiz TSE EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemi sertifikalarına sahiptir.
     Olympos, Phaselis, Çıralı gibi tarihi yerleşim merkezleri ile yeni yapılanmakta olan 2500 m. yükseklikteki Tahtalı Kayak Merkezi’ne 25 dakika uzaklıkta olan Türkiz Hotel Thalasso Center & Marina mavi ve yeşilin buluştuğu kesişme noktasındadır.
     Çevre dokusunu koruyarak yapılanmış otelimizde; 2 kral dairesi, 14 suit, 148 superior oda ile birlikte toplam 164 oda bulunmaktadır.
     Otel bünyesine, 1999 yılında başlanan renovasyon çalışmalarında katılan Thalassotherapy Merkezi, Türkiye’de “Dünya Thalasso Federasyonu”’nun belirlediği standartlarda hizmet sunan sertifikalı ilk sağlık merkezdir. Türk Hamamı’nın da bulunduğu merkezde deniz suyu terapisi ile birçok farklı masaj teknikleri uygulanmaktadır.
     Sağlık Bakanlığı 1 no.’lu onay sertifikası ile hizmet veren Thalasso Center 1500 m2 lik bir alana kuruludur. İçerisinde Aquamedic Havuz, Hidro Masaj Banyoları, Hamam, Sauna, Yosun Odaları, Şok Duşu, Endermology CelluM6, Pressotheraphy, Phlebotone, Masaj Odaları (Klasik, Aromatherapy, Bal, Shiatsui) ve Güzellik Merkezi bulunmaktadır.
     5 yıldızlı hizmet sunulan 164 oda, Toroslar’ın çam ormanları ve Kemer Koyu manzaralı çok özel konumdadır.
     2008 yılı itibariyle Türkiz Hotel Thalasso Centre & Marina uluslararası otel tavsiye rehberi olan “Conde Nast Johansens Recommended Hotels & Spas” üyesi olmuştur. 
    

 

  • Yapım
  • Yapım
  • İşletme
  • İşletme
  • Yatırım
  • Yatırım